"

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 11.6.2017

11. 06. 2017 , aktualizace: 18. 06. 2017 Sdílej na FutsalBrnoLive.cz

1.A brněnská třída – 29.kolo

RYBNICKÁ:

Benfika-FK EBOO 2:0 (2:0), Čáp F.2,

Sokolnice B-FK EBOO 3:6 (2:1), Načiňák L., Dobrovolný, Kubíček-Buc 3, Kalvoda 2, Zajíc,

Benfika-Juve 10:3 (4:0), Čáp F.4, Kozák 3, Kašparovský 2, Fraj-Šmehlík K. a D., Sünderhauf,

Sokolnice B-Juve 7:2 (3:0), Načiňák L.5, Kotouček, Dobrovolný-Rus, Šmehlík D.,

Soccer-Agora 6:2 (4:1), Malec 2, Gryč, Procházka, Ondrík, Hřebíček-Hloušek I., Bavor,

Pískovna-Agora 7:4 (4:1), Hřebíček M.3, Kubíček 2, Mifka, Flendrovský ml.-Póč, Fink, Bavor, Hloušek R., ŽK: Krištof(Pí),

Soccer-Bianco 2:7 (0:2), Hřebíček, Lošťák-Trenz 2, Cizler 2, Kašík, Šplíchal, Klimek, ŽK: Dračka(Sc),

Pískovna-Bianco 5:2 (3:1), Kubíček 3, Purket, Jurza-Klimek, Kašík.

 1. Napoleon      28 25 1  2  139:56   76
 2. FK EBOO       30 19 2  9  124:76   59
 3. Chl. pozůst.  28 18 1  9  150:90   55
 4. Vema Kickers  28 16 5  7  114:82   53
 5. Benfika       30 16 2 12   85:78   50
 6. Panama B      28 15 3 10  112:68   48
 7. Sokolnice B   30 14 4 12  120:103  46
 8. Soccer        30 14 4 12  109:106  46
 9. Atlantis      28 13 3 12   79:81   42
10. Bianco        30 12 3 15   80:104  39
11. Parmagianni   28 11 4 13   85:89   37
12. Pískovna      30  9 3 18   92:145  30
13. Blue Flames   28  9 2 17   97:121  29
14. Juve          30  8 3 19   92:161  27
15. Rychlé pípy   28  6 2 20   89:141  20
16. Agora         30  6 0 24   90:156  18

Střelci: Žáček J.(Napoleon)-36, Kubíček (Pískovna)-35, Šlapák (B.Flames)-34.

STOP v 6 násl.utkáních: Krejčí (Panama B)-ČK+HNCH+vyhr.rozh.!

 


1.B brněnská třída – 29.kolo

RYBNICKÁ:

Kampa-Celtic 1:7 (1:1), Kalivoda-Kašpar 2, Špaček P.2 a R., Pořízek, Bačínský,

Torcida-Celtic 3:5 (2:4), Drnovský 2, Tichý-Špaček R.2, Pořízek, Kašpar, Bačínský,

Kampa-Across 5:2 (2:0), Handl 2, Štencl 2, Lecointre-Mitana, Trenz, ČK: Ševčík(Ac),

Torcida-Across 2:10 (0:6), Drnovský, Kutílek-Barša 5, Svoboda V.2, Trenz 2, Mitana, ŽK: Kutílek(To),

Gloria-West Žab 3:7 (0:4), Čermák, Knoflíček, Pitrocha-Chráscina 3, Hrouzek 2, Halbina, Samlík, ŽK: Čermák(G),

Nasan B-West Žab 10:0 (3:0), Kocourek 4, Štefl 2, Jaša, Hoffman, Rampula, Burian, ŽK: Rampula, Burian(N),

Gloria-Celeano 5:0 (kont.), Celeano se nedostavilo,

Nasan B-Celeano 5:3 (3:1), Rampula 4, Kocourek-Jebáček 2, Pálka.

 1. Nasan B      30 27 0  3  192:58   81
 2. Žab. Vlci B  28 23 2  3  163:73   71
 3. Moravany     28 19 3  6  108:60   60
 4. Schalke      28 17 2  9  114:84   53
 5. Celtic       30 16 4 10  133:114  52
 6. Gloria       30 14 5 11  106:94   47
 7. Troubsko B   28 14 4 10   96:90   46
 8. West Žab     30 12 3 15  116:104  39
 9. Onyx         28 12 3 13   95:108  39
10. Across       30 12 2 16  114:102  38
11. Celeano      30  9 5 16   94:115  32
12. SK Líšeň     28  9 4 15   54:97   31
13. Kampa        30  8 2 20   75:127  26
14. Torcida      30  7 2 21   92:170  23
15. Svážná       28  6 1 21   66:172  19
16. Tempo        28  6 0 22   63:113  18

Střelci: Rampula (Nasan B)-53, Barša (Across)-40, Kocourek (Nasan B)-34.

 


2.A brněnská třída – 27. a 28.kolo

ŘEČKOVICE:

AVM Metal-Orel Řečk. B 2:6 (2:2), Farlík, Ondroušek-Kugler 2, Strnad 2, Vlk 2,

AVM Metal-Jehnice B 1:2 (0:2), Beneš-Kasala, Král M., ŽK: Dubovov, Růžička(AVM), Jíčinský(J),

Dynamo-Orel Řečk. B 3:5 (1:3), Janík 2, Voldřich-Strnad 2, Havlík, Jurčík, Pastucha,

Dynamo-Jehnice B 0:4 (0:3), Jiříček Ma.2, Král T., Květoň,

Incident-Olymp 2:0 (1:0), Dobeš, Kučera T.

Vema Kickers B-Olymp 1:3 (0:2), Bartušek-Kačeriak, Šindelek, Tulis,

Incident-M2 Shoes 4:5 (2:0), Dobeš, Both, Izák, Železný-Dupal 2, Menšík 2, Srnský, ŽK: Küfhaber(M2),

Vema Kickers B-M2 Shoes 3:3 (1:2), Bartušek, Purč, Roušavý-Jonáš, Küfhaber, Menšík, ŽK: Jetelina(M2).

JUNDROV:

Lamy-Edesseg 3:2 (2:1), Mazur 2, Knoth-Minster M., Müllner V.,

Flamengo-Edesseg 1:6 (0:3), Perný-Lorenc 2, Minster M., Müllner J., Müllner V., Vaněk, ŽK: Pazio D.(F),

Lamy-Mendelu 2:2 (0:1), Knoth, Sklenář-Kušický, Gvizd,

Flamengo-Mendelu 1:2 (1:1), Hradil-Horečný, Valko,

Adrenalin-STŽ B 5:2 (2:1), Severa 2, Sapoušek, Sukovatý, Viktorín-Höll J., Höll R.,

Adrenalin-Rangers 2:7 (2:5), Sapoušek, Viktorín-Zbořil 4, Procházka 2, Noris, ŽK: Sukovatý(A),

Tropa-STŽ B 1:8 (1:3), Faistl-Novotný 2, Slezák 2, Kopřiva, Kratochvíl, Höll R., Šmída,

Tropa-Rangers 3:8 (1:4), Dittrich, Novotný, Teplý-Zbořil 4, Kadlec 3, Noris.

 1. Rangers       28 26 0  2  166:59   78
 2. Jehnice B     28 21 3  4  112:36   66
 3. Orel Řečk. B  28 16 5  7   89:59   53
 4. Incident      28 16 3  9   87:62   51
 5. Dynamo        28 16 3  9  106:91   51
 6. AVM Metal     28 15 2 11  124:99   47
 7. Adrenalin     28 13 4 11   99:94   43
 8. STŽ B         28 12 4 12   91:68   40
 9. Edesseg       28 12 3 13   79:73   39
10. M2 Shoes      28 11 2 15   84:109  35
11. Olymp         28 10 2 16   65:88   32
12. Tropa         28  9 4 15   75:104  31
13. Lamy          28  7 6 15   63:103  27
14. Mendelu       28  6 4 18   60:105  22
15. Flamengo      28  6 2 20   62:131  20
16. Vema Kick. B  28  2 5 21   34:115  11

Střelci: Zbořil (Rangers)-58, Beneš (AVM Metal)-51, Faistl (Tropa)-39.
STOP do 13.5.2018: Houšť (M2 Shoes)-ČK+HNCH+vyhr. a inzul.rozh.!

 


2.B brněnská třída – 27. a 28.kolo

KOUNICOVA:

Luxury-Technika B 1:6 (1:2), Štefáček-Vostál 3, Machálek 2, Hnaníček,

Luxury-Sokol I. 4:2 (2:0), Blaha 2, Pokorný, Štefáček-Freiberger, Paleček,

Syrovice-Technika B 3:4 (1:1), Štěpánek 2, Hökl-Vostál 3, Machálek,

Syrovice-Sokol I. 3:3 (1:2), Hökl 2, Štěpánek-Lošťák 2, Freiberger,

Poclain-Bolest 1:4 (0:1), Vystrčil-Sýkora T. 2 a P., Kohlíček, ŽK: Škaroupka(P),

Jiříkovice-Bolest 4:1 (0:1), Kodras 3, Kala-Mužík, ŽK: Havlík(Ji),

Poclain-S.B. Brno 4:0 (1:0), Helleport 3, Šikula O.,

Jiříkovice-S.B. Brno 6:1 (3:1), Kodras 3, Pospíchal, Koutný, Rychlovský-Řehák, ŽK: Koutný, Havlík(Ji).

SVÁŽNÁ:

U Boba B-Gooners 6:2 (2:1), Jelínek 3, Pfeifer, Kantor, Vystavěl-Konečný, Kosíř,

Besídka-Gooners 2:3 (1:2), Kuchtík, Menšík-Kosíř, Maxa O., Radek M.,

U Boba B-Jóbsko 8:0 (4:0), Kantor 4, Kovář, Pfeifer, Jelínek, Kučera,

Besídka-Jóbsko 6:2 (2:1), Nesrsta 5, Menšík-Kubík, Kuchyňka,

Atlantis B-Apollo 5:0 (2:0), Valaškovčák 3, Chytil, Pagáč, ŽK: Červinka(Ap),

Atlantis B-NoName 3:4 (2:2), Valaškovčák 2, Souček-Alexa 2, Červinka, Marek, ŽK: Pagáč(At). Pekárek(NN),

 1. Syrovice    26 19 2  5   97:57   59
 2. Luxury      26 17 3  6   91:46   54
 3. Jiříkovice  25 17 3  5   94:59   54
 4. Technika B  25 16 0  9   99:57   48
 5. Bolest      25 15 2  8   87:51   47
 6. NoName      25 15 1  9  106:83   46
 7. Gooners     25 13 1 11   75:71   40
 8. U Boba B    25 12 2 11   73:68   38
 9. Apollo      25 11 1 13   97:107  34
10. Poclain     25  9 1 15   81:76   28
11. Sokol I.    25  9 1 15   86:98   28
12. Besídka     25  7 3 15   76:75   24
13. Atlantis B  12  5 1  6   31:33   16
14. Jóbsko      25  3 1 21   52:156  10
15. S.B. Brno   25  2 2 21   50:158   8

Střelci: Paleček (Sokol I.)-36, Kodras (Jiříkovice)-32, Sýkora T.(Bolest)-24.
STOP v 1 násl.utkání: Červinka (Apollo)-4ŽK!

 


2.C brněnská třída – 27. a 28.kolo

JUNDROV:

FFT B-ProBrno 3:2 (2:0), Malý D., Brtník, Sedlák-Koch 2, ČK: Chvátal(PB),

Tropicana-ProBrno 12:1 (6:0), Čtvrtečka 3, Jurnečka 3, Málek 2, Špic 2, Zítka, Šulák-Mikulinec, ŽK: Karásek(PB),

FFT B-Red Devils 13:2 (5:1), Malý J.3, Vašina 3, Koutný 3, Sedlák 3, Pokluda-Fremml D., Ducháček,

Tropicana-Red Devils 17:3 (8:2), Málek 7, Špic 3, Čtvrtečka 2, Jurnečka 2, Brandejs, Šulák, Keprt-Fremml D.2, Ducháček,

Madrid-Atraps C 1:4 (1:3), Ryšavý-Dozbaba, Prokop, Pokorný, Skřivan,

Madrid-R.I.P. B 3:1 (1:1), Havelka 2, Ryšavý-Stančík,

San Marino B-Atraps C 2:3 (2:0), Špicl, Halas-Oščádal, Prokop, Hanák, ŽK: Šnédar(SM),

San Marino B-R.I.P. B 4:1 (1:0), Špicl, Šnédar, Halas, Kouřil-Lepka, ŽK: Borkovec(SM).

SRBSKÁ:

Gepard-Wodowa B 2:1 (2:1), Hanák Ji., Goldmann-Smejkal, ŽK: Smejkal(W),

Carpe Diem-Wodowa B 1:4 (0:1), Lipták-Smejkal, Seitler, Lončarič, Švehla,

Gepard-Frutti di Mare 3:1 (0:0), Kabát 2, Goldmann-Andrlík, ŽK: Kolář(G), Andrlík(FM),

Carpe Diem-Frutti di Mare 1:5 (1:0), Lipták-Pospíšil Ma.4, Andrlík,

R.U.Medvídci-Bystrc 1:3 (0:0), Frank-Tronner, Machek L., Podveský,

R.U.Medvídci-Starobrno 0:9 (0:6), Bumba Š.4 a M., Hornáček 2, Navrátil, Žvanut,

Debakl-Bystrc 3:4 (1:2), Másilko 2, Ondráček-Machek L.2, Tronner, Obadal, ŽK: Meitner(D),

Debakl-Starobrno 1:3 (0:2), Papiež-Bumba Š.2, Navrátil.

 1. Madrid        28 22 1  5  124:52   67
 2. Gepard        28 18 3  7   72:61   57
 3. San Marino B  28 16 6  6  102:57   54
 4. Atraps C      28 15 7  6  102:58   52
 5. FFT B         28 14 6  8   83:50   48
 6. Bystrc        28 15 3 10   65:51   48
 7. Tropicana     28 14 2 12  109:81   44
 8. R.I.P. B      28 12 2 14   86:94   38
 9. Frutti Mare   28 11 5 12   68:81   38
10. Wodowa B      28 11 4 13   91:87   37
11. Starobrno     28  9 7 12   63:75   34
12. Debakl        28 10 4 14   63:78   34
13. ProBrno       28  7 7 14   66:109  28
14. Red Devils    28  7 3 18   67:133  24
15. Carpe Diem    28  5 4 19   61:104  19
16. R.U.Medvídci  28  4 4 20   63:114  16

Střelci: Havelka (Madrid)-41, Špicl (S.Marino B)-28, Fremml D.(R.Devils)-24.
STOP do 28.11.2017: Zlínský (R.I.P. B)-2ŽK=ČK+nap.rozh.!

 


2.D brněnská třída – 27. a 28.kolo

KAMÍNKY:

Inter-Stones B 2:6 (2:1), Krčmář, Vrána-Medveď 2, Kracík 2, Hradílek, Čaderský, ŽK: Chalabala O.(I),

West Žab B-Stones B 3:5 (2:3), Chrascina 2, Samlík-Hrabčák 2, Čaderský 2, Skála, ŽK: Pozidis, Keprt(WŽ), Kracík(St),

Inter-Jezdci 1:0 (0:0), Dvorník, ŽK: Chalabala D.(I),

West Žab B-Jezdci 4:5 (1:3), Chrascina 3, Máčal-Rudolecký 4, Točev,

Excalibur-Anitals 4:2 (2:0), Máchal 2, Jelínek, Prokofjev-Krištof 2,

Escobar-Anitals 2:2 (0:0), Zapletal, Stehlík-Smetana, Tříska, ŽK: Zapletal(Es), Smetana(An),

Excalibur-Deportivo 3:5 (2:1), Prokofjev 2, Máchal-Hlaváč 2, Tóth, Pazdera, Hruška,

Escobar-Deportivo 4:5 (0:1), Lachout, Kučera, Prokeš, Újezdský-Hlaváč 3, Tóth, Pazdera.

SVÁŽNÁ:

Dudes City-Sokolnice C 1:6 (1:4), Florek-Sekanina 2, Přichystal 2, Luskač, Načiňák, ŽK: Blažek(DC),

Barum-Sokolnice C 3:3 (1:1), Jurka 3-Urban, Načiňák, Straka,

Dudes City-Juve B 1:3 (1:1), Svoboda L.-Sünderhauf 2, Denčev,

Barum-Juve B 9:2 (6:1), Jurka 5, Šuhaj, Knoflíček, Klíč L., Mader-Hrušovský, Sünderhauf,

Hustopeče B-Nasan C 4:5 (2:3), Stehlík 2, Nečas 2-Štěpán 3, Zouhar, Nesvadba,

Attack-Nasan C 0:3 (0:1), Holub, Nesvadba, Štěpán,

Hustopeče B-FK EBOO B 6:3 (2:1), Nečas 3, Stehlík 2, Havlín-Minařík 3,

Attack-FK EBOO B 0:4 (0:2), Pivko M., Kříž, Hofr, Sycha.

 1. Nasan C      28 20 2  6  100:58   62
 2. Stones B     28 18 4  6  111:64   58
 3. West Žab B   28 18 2  8  132:100  56
 4. Jezdci       28 16 7  5  115:69   55
 5. FK EBOO B    28 17 1 10  110:82   52
 6. Barum        28 15 6  7  105:57   51
 7. Sokolnice C  28 14 2 12  105:77   44
 8. Deportivo    28 13 3 12  100:104  42
 9. Attack       28 12 3 13   99:97   39
10. Hustopeče B  28 10 4 14   92:88   34
11. Anitals      28  9 6 13   78:84   33
12. Excalibur    28  9 4 15   81:102  31
13. Juve B       28  9 1 18   89:151  28
14. Inter        28  8 3 17   69:105  27
15. Escobar      28  4 5 19   61:97   17
16. Dudes City   28  4 3 21   66:178  15

Střelci: Hlaváč (Deportivo)-47, Rudolecký (Jezdci)-44, Nečas (Hustop.B)-40.

 


3.A brněnská třída – 21.kolo

RYBNICKÁ:

Restart-Démoni 2:3 (1:0), Honek, Silný-Janík, Konicar, Žák V.,

Litrpůl-Démoni 2:2 (0:0), Sedláček A., Šála-Pechmann 2,

Restart-Béďa team 2:5 (0:3), Stankov 2-Ptáček 2, Bureš, Hlaváč, Smolinka,

Litrpůl-Béďa team 3:0 (3:0), Koubek P., Sedláček M., Šála,

Holásky-Rychlé pípy B 9:0 (3:0), Vodák 3, Fatrdla 2, Lach L. 2, Kotrla, Vařeka, ŽK: Gregr(H),

Blajkec Modřice-Rychlé pípy B 7:2 (2:2), Vacula 3, Přikryl 2, Tomandl M. 2-Beníček A., Kania,

Holásky-Greens 5:4 (1:1), Vařeka 2, Vodák, Fatrdla, Kotrla-Smetana J., Zvěřina T., Kokeš, Šuler, ŽK: Gregr(H),

Blajkec Modřice-Greens 3:4 (1:2), Tomandl M. 2, Řehoř-Zvěřina A. a T., Kokeš, Šuler.

 1. Litrpůl      21 17 1  3  125:41   52
 2. Béďa team    21 11 5  5   50:42   38
 3. Holásky      21 11 2  8   69:62   35
 4. Restart      21 11 0 10  100:75   33
 5. Bl. Modřice  21 10 2  9   61:65   32
 6. Lamy B       21  9 2 10   65:81   29
 7. Kocovina     21  8 4  9   55:58   28
 8. Greens       21  9 1 11   70:84   28
 9. AB Střelice  21  8 3 10   55:61   27
10. Rych.pípy B  21  8 2 11   61:98   26
11. Bosonohy     21  6 2 13   73:81   20
12. Démoni       21  5 2 14   38:74   17

Střelci: Sedláček A.(Litrpůl)-37, Mazur (Lamy B)-27, Bezděk (Bosonohy)-25.

 


3.B brněnská třída – 20.kolo

SRBSKÁ:

kAPPLe-Jovimer 5:0 (kont.), Jovimer se nedostavil,

Hády-kAPPLe 1:10 (1:2), Šubrt-Kouřil 3, Hrůza 2, Zapletal 2, Chovan, Fridrich, Holešovský J.,

HK-Jovimer 5:0 (kont.), Jovimer se nedostavil,

Wodowa C-Antabus 3:5 (3:3), Horák, Seitler, Strašil-Daněček 2, Luka, Niedermeier, Přerovský, ŽK: Daněček(A),

Antabus-HK 9:4 (5:2), Daněček 4, Přerovský 2, Jakš, Luka, Fiala-Faistl 2, Berger, Štastný,

Parodia-Wodowa C 3:3 (1:3), Leger 2, Bučík-Strašil, Stehlíček, Horák, ŽK: Cipar(P),

Žab.Vlci C-Madrid B 3:3 (1:2), Černý, Lange, Schneeweiss-Nahodil, Putna, Ryšavý, ŽK: Švanda(ŽV), Putna(Ma),

Musketeers-Parodia 0:0 (0:0), ŽK: Moravec(Mu),

Žab.Vlci C-Musketeers 4:3 (1:2), Černý 2, Řezáč 2-Kowalczyk, Auer, Moravec, ŽK: Bažant, Lange(ŽV), Moravec(Mu).

 1. Antabus     20 18 1  1   97:37   55
 2. Madrid B    20 13 4  3   62:36   43
 3. Žab.Vlci C  20 12 5  3  111:57   41
 4. Wodowa C    22 10 6  6   89:60   36
 5. HK          22 11 2  9   85:89   35
 6. Jopparamu   21 10 3  8   70:64   33
 7. kAPPLe      21  9 2 10   77:68   29
 8. Parodia     20  5 8  7   56:64   23
 9. Musketeers  20  5 4 11   40:52   19
10. Mitra C     20  5 0 15   45:86   15
11. Hády        20  5 0 15   42:97   15
12. Jovimer     20  2 1 17   29:93    7

Střelci: Chroust (Žab.Vlci C) a Bečica (HK) a Daněček (Antabus)-25.

 


3.C brněnská třída – 20.kolo

ŘEČKOVICE:

Orel Řečk.C-ASK 7:2 (5:0), Kotrbáček 2, Hruška 2, Dlabáček, Vepřek, Vlk-Průdek, Hrabovský,

O5 MY-Orel Řečk.C 7:6 (4:1), Vojta M.3, Slámečka 2, Müler, Buček-Hruška 2, Strnad 2, Kotrbáček, Vlk, ŽK: Polehla(O5),

Kampa B-ASK 3:3 (2:2), Krška 2, Feix-Hradecký V., Večeřa I. a V.,

Raz Náraz-All In 5:3 (2:2), Lesenský 3, Úředníček, Chaloupka-Otruba, Hons, Souš F., ŽK: Mlejnek(AI),

All In-Kampa B 4:3 (2:0), Hons 2, Kurek, Otruba-Jurda 2, Dvořák,

Minions-Raz Náraz 0:8 (0:4), Lesenský 4, Úředníček 2, Knopp, Lajdorf,

Tropa B-XXX 0:5 (0:1), Paseka 3, Sláma, Benda, ŽK: Pecen(T),

Mejdan-Minions 9:2 (3:2), Stokláska 3, Kozlíček 3, Řeřucha D.2, Stoklásková-Palán, Ciběna,

Tropa B-Mejdan 6:3 (4:2), Dittrich 2, Meduňa, Leischner, Kročil, Koval-Řeřucha D.2 a T.

 1. Orel Řečk. C  22 16 1  5  117:53   49
 2. O5 MY         20 15 2  3  108:52   47
 3. XXX           20 14 4  2   82:36   46
 4. Ethanol       20 13 0  7   73:49   39
 5. Řečkovice     20 12 3  5   68:46   39
 6. Raz Náraz     22 10 5  7  102:62   35
 7. Kampa B       22 10 3  9   79:86   33
 8. ASK           20  8 1 11   58:58   25
 9. All In        20  6 2 12   37:68   20
10. Tropa B       20  4 1 15   59:82   13
11. Mejdan        20  3 0 17   43:140   9
12. Minions       20  1 0 19   16:110   3

Střelci: Lesenský (RazNáraz)-63, Hruška (Orel C)-27, Vojta M.(O5 MY)-26.

 


Jinde na FutsalBrnoLive.cz


Hlavní partneři projektu FutsalBrnoLive.cz