"

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 19.6.2017

18. 06. 2017 , aktualizace: 24. 06. 2017 Sdílej na FutsalBrnoLive.cz

1.A brněnská třída – 30.kolo

RYBNICKÁ:

Chlupovi pozůstalí-Napoleon 5:6 (3:2), Kadlčák ml.2, Daněk, Pupp, Skokan-Žáček J.3, Macháček 2, Lněnička Pa., ŽK: Skokan(ChP),

Vema Kickers-Napoleon 2:5 (0:2), Blahoudek 2-Žáček J.3 a P., Lněnička Pa.,

Chlupovi pozůstalí-Panama B 1:1 (0:0), Pupp-Bělák, ŽK: Drábek Ma.(Pn),

Vema Kickers-Panama B 2:1 (2:1), Svatoš 2-Vrégr, ŽK: Blahoudek, Purč(VK), Kottas(Pn),

Atlantis-Parmagianni 2:5 (1:0), Chytil, Valaškovčák-Vala 2, Mísař, Onderka, Šafář,

Rychlé pípy-Parmagianni 3:2 (1:0), Lejska 3-Daniel, Vala,

Atlantis-Blue Flames 2:10 (1:6), Valaškovčák, Lieskovský-Šlapák 3, Kubavský 2, Večeřa 2, Žúbor M.2, Smíšek,

Rychlé pípy-Blue Flames 6:6 (3:1), Lejska 4, Sedlák J.2-Kubavský 2, Smíšek 2, Chromečka, Šlapák, ŽK: Šlapák(BF).

Konečná tabulka:
 1. Napoleon      30 27 1  2  150:63   82
 2. FK EBOO       30 19 2  9  124:76   59
 3. Chl. pozůst.  30 18 2 10  156:97   56
 4. Vema Kickers  30 17 5  8  118:88   56
 5. Benfika       30 16 2 12   85:78   50
 6. Panama B      30 15 4 11  114:71   49
 7. Sokolnice B   30 14 4 12  120:103  46
 8. Soccer        30 14 4 12  109:106  46
 9. Atlantis      30 13 3 14   83:96   42
10. Parmagianni   30 12 4 14   92:94   40
11. Bianco        30 12 3 15   80:104  39
12. Blue Flames   30 10 3 17  113:129  33
13. Pískovna      30  9 3 18   92:145  30
14. Juve          30  8 3 19   92:161  27
15. Rychlé pípy   30  7 3 20   98:149  24
16. Agora         30  6 0 24   90:156  18

Střelci: Žáček J.(Napoleon)-42, Šlapák (B.Flames)-38, Kubíček (Pískovna)-35.
STOP ve 4 utkáních násl.sezóny 2017/16: Krejčí (Panama B)-ČK+HNCH+
vyhr.rozh.!

 


1.B brněnská třída – 30.kolo

RYBNICKÁ:

Onyx-SK Líšeň 0:5 (kont.), Onyx se nedostavil,

Svážná-SK Líšeň 4:3 (1:3), Greiffenegg 3, Danis-Denk, Šťastný, Vyhnánek,

Onyx-Žabinští Vlci B 0:5 (kont.), Onyx se nedostavil,

Svážná-Žabinští Vlci B 2:11 (2:4), Greiffenegg 2-Řezáč 4, Chroust 3, Klečka 2, Kratochvíl, Černý,

Troubsko B-Tempo 7:2 (5:1), Sládek 3, Frýbort O. 2, Patocs, Čejka-Šesták 2, ŽK: Šesták(Te),

Schalke-Tempo 4:0 (1:0), Tesař 4, ŽK: Šesták(Te),

Troubsko B-Moravany 0:4 (0:2), Novotný 2, Krobauer, Křen,

Schalke-Moravany 3:0 (1:0), Tesař, Suchý, Bartoň, ČK: Tesař(Sch).

Konečná tabulka:
 1. Nasan B      30 27 0  3  192:58   81
 2. Žab. Vlci B  30 25 2  3  179:75   77
 3. Moravany     30 20 3  7  112:63   63
 4. Schalke      30 19 2  9  121:84   59
 5. Celtic       30 16 4 10  133:114  52
 6. Troubsko B   30 15 4 11  103:96   49
 7. Gloria       30 14 5 11  106:94   47
 8. West Žab     30 12 3 15  116:104  39
 9. Onyx         30 12 3 15   95:118  39
10. Across       30 12 2 16  114:102  38
11. SK Líšeň B   30 10 4 16   62:101  34
12. Celeano      30  9 5 16   94:115  32
13. Kampa        30  8 2 20   75:127  26
14. Torcida      30  7 2 21   92:170  23
15. Svážná       30  7 1 22   72:186  22
16. Tempo        30  6 0 24   65:124  18

Střelci: Rampula (Nasan B)-53, Barša (Across)-40, Kocourek (Nasan B)-34.

 


2.A brněnská třída – 29. a 30.kolo

KAMÍNKY:

Dynamo-Tropa 5:4 (1:3), Janík 2, Voldřich 2, Jenerál-Heinz, Teplý, Faistl, Uherka D., ŽK: Faistl, Pecen(Tr),

AVM Metal-Tropa 11:3 (5:3), Beneš 7, Růžička 3, Farlík-Faistl, Teplý, Kozák,

Dynamo-Adrenalin 6:8 (5:4), Vodička 3, Procházka 2, Kopecký P.-Severa 3, Sukovatý 2, Viktorín 2, Křemenák, ŽK: Vodička, Zavřel(D), Křemenák(A),

AVM Metal-Adrenalin 6:5 (3:2), Beneš 3, Růžička 2, Havlík-Prorok, Severa, Viktorín, Gaspel, Křemenák,

Flamengo-M2 Shoes 2:6 (2:2), Selecký, Havelka-Dupal 3, Patloka 2, Janda, ČK: Klvaňa(F), ŽK: Lussgott(F),

Lamy-M2 Shoes 1:1 (0:1), Mazur-Mucala,

Flamengo-Olymp 8:1 (4:1), Selecký 4, Perný 2, Havelka, Hlouch-Vaňkovský,

Lamy-Olymp 2:2 (1:2), Knoth, Dufek-Bek, Tulis.

JUNDROV:

Mendelu-Vema Kickers B 5:0 (kont.), Vema Kickers se nedostavili,

Edesseg-Vema Kickers B 5:0 (kont.), Vema Kickers se nedostavili,

Mendelu-Incident 0:3 (0:1), Knotek 2, Skřivánek,

Edesseg-Incident 1:1 (0:0), Vaněk-Knotek,

STŽ B-Jehnice B 2:2 (1:0), Kopřiva, Hrůza-Jiříček Mi., Kasala, ŽK: Kopřiva(STŽ), Švácha(J),

Rangers-Jehnice B 1:4 (1:3), Zbořil-Jíčinský 2, Švácha, Kasala, ŽK: Kasala(J),

STŽ B-Orel Řečk. B 2:1 (0:1), Balkovič, Šmída-Knecht, ŽK: Pastucha(OŘ),

Rangers-Orel Řečk. B 3:5 (0:1), Večeřa, Stříž, Kadlec-Cabejšek 3, Pastucha, Smolinský.

Konečná tabulka:
 1. Rangers       30 26 0  4  170:68   78
 2. Jehnice B     30 22 4  4  118:39   70
 3. Orel Řečk. B  30 17 5  8   95:64   56
 4. Incident      30 17 4  9   91:63   55
 5. Dynamo        30 17 3 10  117:103  54
 6. AVM Metal     30 17 2 11  141:107  53
 7. Adrenalin     30 14 4 12  112:106  46
 8. STŽ B         30 13 5 12   95:71   44
 9. Edesseg       30 13 4 13   85:74   43
10. M2 Shoes      30 12 3 15   91:112  39
11. Olymp         30 10 3 17   68:98   33
12. Tropa         30  9 4 17   82:120  31
13. Lamy          30  7 8 15   66:106  29
14. Mendelu       30  7 4 19   65:108  25
15. Flamengo      30  7 2 21   72:138  23
16. Vema Kick. B  30  2 5 23   34:125  11

Střelci: Beneš (AVM Metal)-61, Zbořil (Rangers)-59, Faistl (Tropa)-41.
STOP do 13.5.2018: Houšť (M2 Shoes)-ČK+HNCH+vyhr. a inzul.rozh.
+neop.hřiště!

 


2.B brněnská třída – 29. a 30.kolo

KOUNICOVA:

Syrovice-Atlantis B 5:0 (3:0), Cechmeistr R.2, Pastva 2, Štěpánek,

Luxury-Atlantis B 5:1 (1:1), Štefáček 3, Pokorný 2-Šírek, ŽK: Schöfer(L), Pagáč(At),

Besídka-S.B. Brno 4:4 (1:2), Lech 2, Novák 2-Mička 2, Řehák 2,

U Boba-B S.B. Brno 6:2 (5:1), Kučera 3, Vystavěl 2, Jelínek-Bednář, Mička,

Besídka-Bolest 3:1 (1:0), Lech 2, Nesrsta-Kohlíček,

U Boba B-Bolest 3:3 (1:2), Perníkář 2, Kovář-Mužík 2, Ficek.

SVÁŽNÁ:

Jóbsko-Jiříkovice 0:10 (0:4), Kodras 5, Kučera 3, Kuchta, Rychlovský,

Gooners-Jiříkovice 0:3 (0:1), Kodras 2, Rychlovský, ŽK: Heidinger(G), Rychlovský(Ji),

Jóbsko-Poclain 1:8 (1:5), Kuchyňka-Helleport 5, Bílek, Hocek, Sádecký, ŽK: Kuchyňka, Kubík, Šumbera(Jó),

Gooners-Poclain 3:0 (1:0), Radek M., Chocholáč, Lisický, ŽK: Bílek(P),

Apollo-Sokol I. 2:5 (1:3), Sýkora P.2-Novotný 2, Henzel, Mařan, Uher,

NoName-Sokol I. 7:2 (3:0), Tůma Mi.4, Červinka 2, Szlauer-Novotný, Mařan,

Apollo-Technika B 2:8 (2:3), Bečva 2-Kadlec 3, Hudeček Jan 2, Indra 2, Jánoš,

NoName-Technika B 0:1 (0:0), Hnaníček.

Konečná tabulka:
 1. Syrovice    27 20 2  5  102:57   62
 2. Jiříkovice  27 19 3  5  107:59   60
 3. Luxury      27 19 2  6  106:47   59
 4. Technika B  27 18 0  9  108:59   54
 5. NoName      27 16 1 10  113:86   49
 6. Bolest      27 15 3  9   91:57   48
 7. Gooners     27 14 1 12   78:74   43
 8. U Boba B    27 13 3 11   82:73   42
 9. Apollo      27 11 1 15  101:120  34
10. Poclain     27 10 1 16   89:80   31
11. Sokol I.    27 10 1 16   93:107  31
12. Besídka     27  8 4 15   83:80   28
13. Atlantis B  14  5 1  8   32:43   16
14. Jóbsko      27  3 1 23   53:174  10
15. S.B. Brno   27  2 2 23   56:178   8

Střelci: Kodras (Jiříkovice)-45, Paleček (Sokol I.)-36, Štefáček (Luxury)-29.

 


2.C brněnská třída – 29. a 30.kolo

JUNDROV:

San Marino B-Debakl 6:0 (3:0), Midrla 2, Špicl, Kroupa, Halas, Kouřil,

Madrid-Debakl 2:4 (1:3), Ryšavý, Konečný-Meitner 2, Mikoláško, Papiež,

San Marino B-R.U.Medvídci 7:0 (2:0), Špicl 4, Halas, Kouřil, Smejkal,

Madrid-R.U.Medvídci 2:4 (1:3), Linhart, Nahodil-Čecho 2, Fišer, Frank,

Carpe Diem-Red Devils 2:9 (1:1), Zubál, Horník-Fremml D.7, Kříž, Gettinger,

Gepard-Red Devils 3:2 (1:2), Goldmann, Bláha, Kotík-Fremml D. 2, ŽK: Gettinger(RD),

Carpe Diem-ProBrno 4:2 (1:1), Žižlavský 2, Turčínek, Horník-Mífek J., Klika,

Gepard-ProBrno 8:4 (5:1), Kabát 4, Goldmann, Kolář, Kotík, Hanák Ji.-Vévoda 2, Mífek J., Koch.

SRBSKÁ:

Frutti di Mare-Tropicana 3:6 (2:0), Andrlík 2, Křižák-Jurnečka 3, Málek 2, Špic,

Wodowa B-Tropicana 3:4 (1:2), Kinc 2, Lončarič-Špic 2, Šulák, Málek,

Frutti di Mare-FFT B 2:7 (2:2), Křižák, Pospíšil Ma.-Sedlák 2, Zouhar M.2 a R., Vašina, Koutný,

Wodowa B-FFT B 0:3 (0:2), Brtník, Vašina, Koutný, ŽK: Valík(FFT),

Bystrc-Atraps C 4:3 (3:3), Hnátek 2, Kovář, Doušek-Nejezchleba, Janoušek, Pokorný,

Bystrc-R.I.P. B 1:6 (0:2), Hnátek-Ševčík 2, Bartoš, Toman, Krejčí, Lepka,

Starobrno-Atraps C 2:4 (0:2), Bumba Š., Hornáček-Hrůza 3, Oščádal, ŽK: Hrůza(A),

Starobrno-R.I.P. B 0:3 (0:2), Toman 2, Krejčí.

Konečná tabulka:
 1. Madrid        30 22 1  7  128:60   67
 2. Gepard        30 20 3  7   83:67   63
 3. S. Marino B   30 18 6  6  115:57   60
 4. Atraps C      30 16 7  7  109:64   55
 5. FFT B         30 16 6  8   93:52   54
 6. Bystrc        30 16 3 11   70:60   51
 7. Tropicana     30 16 2 12  119:87   50
 8. R.I.P. B      30 14 2 14   95:95   44
 9. Frutti Mare   30 11 5 14   73:94   38
10. Wodowa B      30 11 4 15   94:94   37
11. Debakl        30 11 4 15   67:86   37
12. Starobrno     30  9 7 14   65:82   34
13. ProBrno       30  7 7 16   72:121  28
14. Red Devils    30  8 3 19   78:138  27
15. Carpe Diem    30  6 4 20   67:115  22
16. R.U.Medvídci  30  5 4 21   67:123  19

Střelci: Havelka (Madrid)-41, Špicl (S.Marino B) a Fremml D.(R.Devils)-33.
STOP do 28.11.2017: Zlínský (R.I.P. B)-2ŽK=ČK+nap.rozh.!

 


2.D brněnská třída – 29. a 30.kolo

KAMÍNKY:

West Žab B-Attack 6:7 (1:4), Chrascina 5, Halbina-Šebesta 2, Šnédar 2, Lidmila, Boháč, Luska,

Inter-Attack 5:3 (2:1), Vrána 2, Strýček, Dvorník, Hornoch-Lidmila, Tureček, Luska,

West Žab B-Hustopeče B 5:4 (2:1), Chrascina 3, Samlík, Máčal-Stehlík 2, Nečas, Kadlíček,

Inter-Hustopeče B 6:3 (3:1), Vrána 3, Hornoch 2, Čáslavský-Kadlíček 2, Stehlík, ŽK: Čáslavský(I),

Barum-Deportivo 6:2 (4:0), Klíč Š.2, Šuhaj, Jurka, Štoss, Knoflíček-Hlaváč, Krempaský,

Dudes City-Deportivo 5:11 (3:4), Šmarda 2, Blažek, Svoboda L., Janáček-Hlaváč 6, Tóth 4, Hruška, ŽK: Pongrác(DC),

Barum-Anitals 4:2 (3:0), Jurka 2, Knoflíček, Klíč Š.-Krištof, Petráš, ŽK: Klíč Š.(Ba),

Dudes City-Anitals 1:7 (1:1), Matoušek-Tříska 3, Chytil, Kukla, Šabrata, Klíč,

SVÁŽNÁ:

Juve B-Escobar 0:5 (0:2), Vavřík 2, Stehlík 2, Újezdský,

Sokolnice C-Escobar 7:3 (3:3), Sekanina 3, Luskač, Urban, Straka, Krejčí-Zapletal, Lachout, Stehlík, ŽK: Krejčí(So),

Juve B-Excalibur 2:5 (0:4), Žaluda, Denčev-Prokofjev 4, Máchal,

Sokolnice C-Excalibur 5:1 (2:1), Sekanina 2, Luskač, Urban, Král L.-Jelínek,

Nasan C-Stones B 6:2 (2:1), Nesvadba 2, Štěpán 2, Kovář, Hoffman-Stanev, Pokorný, ŽK: Kracík, Hrabčák(St),

Nasan C-Jezdci 7:2 (3:1), Štěpán 3, Staněk, Kocourek, Nesvadba, Hoffman-Doležal, Rudolecký, ČK: Paravan(Je),

FK EBOO B-Stones B 0:6 (0:1), Kracík 3, Medveď 2, Hrabčák.

FK EBOO B-Jezdci 4:3 (3:1), Kalvoda 2, Pivko T., Minařík-Rudolecký 3.

Konečná tabulka:
 1. Nasan C      30 22 2  6  113:62   68
 2. Stones B     30 19 4  7  119:70   61
 3. West Žab B   30 19 2  9  143:111  59
 4. Barum        30 17 6  7  115:61   57
 5. Jezdci       30 16 7  7  120:80   55
 6. FK EBOO B    30 18 1 11  114:91   55
 7. Sokolnice C  30 16 2 12  117:81   50
 8. Deportivo    30 14 3 13  113:115  45
 9. Attack       30 13 3 14  109:108  42
10. Anitals      30 10 6 14   87:89   36
11. Hustopeče B  30 10 4 16   99:99   34
12. Excalibur    30 10 4 16   87:109  34
13. Inter        30 10 3 17   80:111  33
14. Juve B       30  9 1 20   91:161  28
15. Escobar      30  5 5 20   69:104  20
16. Dudes City   30  4 3 23   72:196  15

Střelci: Hlaváč (Deportivo)-54, Rudolecký (Jezdci)-48, Nečas (Hustop. B)-41.

 


3.A brněnská třída – 22.kolo

RYBNICKÁ:

Lamy B-FC AB Střelice 1:4 (0:3), Knoth-Machálek 2, Drahonský, Perna,

Rychlé pípy B-Greens 5:1 (2:0), Skřipský T.2 a P., Lysík, Kania-Zvěřina A., ŽK: Kokeš(G),

Kocovina-Bosonohy 0:0 (0:0),

Litrpůl-Restart 2:2 (1:0), Sedláček M., Šála-Stankov 2,

Démoni-Béďa team 1:3 (1:1), Paleček-Rejman 2, Hlaváč,

Blajkec Modřice-Holásky 2:2 (2:2), Tomandl M., Přikryl-Bíža, Blaho, ŽK: Tomandl M., Přikryl(BM), Bíža(H).

Konečná tabulka:
 1. Litrpůl       22 17 2  3  127:43   53
 2. Béďa team     22 12 5  5   53:43   41
 3. Holásky       22 11 3  8   71:64   36
 4. Restart       22 11 1 10  102:77   34
 5. Bl. Modřice   22 10 3  9   63:67   33
 6. AB Střelice   22  9 3 10   59:62   30
 7. Kocovina      22  8 5  9   55:58   29
 8. Lamy B        22  9 2 11   66:85   29
 9. Rych. pípy B  22  9 2 11   66:99   29
10. Greens        22  9 1 12   71:89   28
11. Bosonohy      22  6 3 13   73:81   21
12. Démoni        22  5 2 15   39:77   17

Střelci: Sedláček A.(Litrpůl)-37, Mazur (Lamy B)-27, Bezděk (Bosonohy)-25.

 


3.B brněnská třída – 22.kolo

SRBSKÁ:

Antabus-Hády 11:0 (5:0), Daněček 4, Niedermeier 3, Janištín, Uhlíř, Luka, Jakš, ŽK: Niedermeier(A),

Hády-Jovimer 4:7 (2:4), Moťka, Kamenický, Osolsobě, Hypš-Sedláček 4, Vrána 2, Solík, ŽK: Vrána(Jv),

Žab.Vlci C-Antabus 4:4 (2:2), Bažant 2, Chroust, Lange-Daněček 2, Luka, Uhlíř, ŽK: Saxl(ŽV),

Jovimer-Musketeers 3:3 (1:2), Látal 2, Holík-Cienciala 2, Škarda, ŽK: Sedláček, Štěrbáček(Jv),

Parodia-Žab.Vlci C 5:4 (2:1), Hájek 2, Grošov D.2, Osvald-Černý 2, Saxl, Chroust, ČK: Grošov M.(P), ŽK: Černý, Řezáč, Lange(ŽV),

kAPPLe-Musketeers 3:2 (0:2), Chovan 2, Odehnal-Moravec, Koch, ŽK: Moravec(Mu),

Mitra C-Parodia 3:3 (1:1), Meitner T.2, Samson-Osvald, Hájek, Grošov D.,

Jopparamu-Madrid B 3:2 (1:1), Pabiška 2, Pelikán M.-Klauda, Ryšavý, ŽK: Procházka(Jp), Nahodil(Ma),

Madrid B-Mitra C 5:2 (3:1), Nahodil 3, Šuléř 2-Meitner R., Samson.

Konečná tabulka:
 1. Antabus      22 19 2  1  112:41   59
 2. Madrid B     22 14 4  4   69:41   46
 3. Žab. Vlci C  22 12 6  4  119:66   42
 4. Wodowa C     22 10 6  6   89:60   36
 5. Jopparamu    22 11 3  8   73:66   36
 6. HK           22 11 2  9   85:89   35
 7. kAPPLe       22 10 2 10   80:70   32
 8. Parodia      22  6 9  7   64:71   27
 9. Musketeers   22  5 5 12   45:58   20
10. Mitra C      22  5 1 16   50:94   16
11. Hády         22  5 0 17   46:115  15
12. Jovimer      22  3 2 17   39:100  11

Střelci: Daněček (Antabus)-31, Chroust (Žab.Vlci C)-27, Bečica (HK)-25.

 


3.C brněnská třída – 22.kolo

ŘEČKOVICE:

All In-O5 MY 3:6 (1:3), Otruba, Souš F., Hons-Vojta M.2 a J.2, Buček, Beran, ŽK: Polehla(O5),

O5 MY-ASK 0:3 (0:2), Hradecký V., Večeřa I. a V., ŽK: Večeřa V.(ASK),

Tropa B-All In 0:2 (0:1), Hons 2,

ASK-Mejdan 13:1 (5:1), Lipovský 6, Večeřa V.3, Hrabovský 2, Hradecký V., Lenomar-Kozlíček,

Minions-Tropa B 1:3 (0:3), Vybíral-Faistl 2, Meduňa,

Mejdan-Řečkovice 1:5 (1:2), Řeřucha D.-Kameník 3, Pokorný S., Klouda,

Ethanol-Minions 4:0 (1:0), Horňáček, Trávníček, Vašek, Švestka, ŽK: Švestka(E),

Řečkovice-XXX 1:6 (0:1), Klouda-Paseka, Sláma, Lazar, Benda, Sochor, Knoll, ŽK: Kameník(Ř),

XXX-Ethanol 1:0 (0:0), Benda.

Konečná tabulka:
 1. XXX           22 16 4  2   89:37   52
 2. O5 MY         22 16 2  4  114:58   50
 3. Orel Řečk. C  22 16 1  5  117:53   49
 4. Ethanol       22 14 0  8   77:50   42
 5. Řečkovice     22 13 3  6   74:53   42
 6. Raz Náraz     22 10 5  7  102:62   35
 7. Kampa B       22 10 3  9   79:86   33
 8. ASK           22 10 1 11   74:59   31
 9. All In        22  7 2 13   42:74   23
10. Tropa B       22  5 1 16   62:85   16
11. Mejdan        22  3 0 19   45:158   9
12. Minions       22  1 0 21   17:117   3

Střelci: Lesenský (RazNáraz)-63, Vojta M.(O5 MY)-28, Hruška (Orel C)-27.

 


Jinde na FutsalBrnoLive.cz


Hlavní partneři projektu FutsalBrnoLive.cz